W związku z najnowszą brukselską głupotą informujemy iż używamy cookies - jak wszystkie inne strony w internecie.Zasady ich używania są również takie jak gdzie indziej. 

close

TrueCam A7

TrueCam A7

Profesjonalna kamera samochodowa dla koneserówWięcej szczegółów

Wyprzedaż Wyprzedaż!
640,00 zł brutto

10 dostępnych

TrueCam A7

Profesjonalna kamera samochodowa dla koneserów

Najnowszy model jest ulepszoną wersją kamery TrueCam A5. W zestawie podstawowym zawiera moduł GPS z detekcją radarów prędkości, który oferuje możliwość ustawienia komunikatów głosowych w zabawnym wykonaniu.

Ulepszona została rozdzielczość wideo na 2560x1080p (21:9) oraz 2304x1296p (16:9), przy częstotliwości 30fps. Wysoka jakość nagrań pozwala na jeszcze łatwiejsze rozpoznawanie twarzy czy identyfikację numerów rejestracyjnych. Wideorejestrator w najlepszy możliwy sposób radzi sobie z wszystkimi sytuacjami, jakie zachodzą na drodze. Nagrywanie w nocy lub przy zmniejszonej widzialności, jazda wśród oślepiających świateł czy inne trudne sytuacje drogowe zostaną nagrane w najwyższej głębi ostrości i jakości.

Bezproblemowy montaż i obsługę kamery zapewnia uchwyt, do którego podłączone jest zasilanie. Przy codziennym użytkowaniu wideorejestratora wystarczy go wsunąć do uchwytu i można wyruszać w trasę!

TrueCam A7

Widok z przodu na kamerę TrueCam A7. Podświetlenie LED, sprytny uchwyt do mocowania kamery i wysokiej klasy obiektyw z możliwością zamontowania wymiennych filtrów CPL i UV.

Powiększ

TrueCam A7

Widok z boku na kamerę TrueCam A7, wejście na kartę pamięci i wejście HDMI do podłączenia kamery do telewizora albo komputera.

Powiększ

TrueCam A7

Prosta i wygodna instalacja kamery samochodowej TrueCam A7 przy pomocy specjalnego uchwytu, do którego podłącza się zasilanie. Szybki codzienny montaż – kamerę jedynie wsuniesz w uchwyt i możesz ruszać w trasę!

Powiększ

TrueCam A7

Obsługa kamery TrueCam A7 jest intuicyjna, szybka, a menu po polsku. Najważniejsze funkcje aktywuje się przy pomocy jednego przycisku w trakcie nagrywania.

Powiększ

Kamera samochodowa TrueCam A7 to idealny towarzysz podróży! Teraz również z nietypowymi wersjami instrukcji głosowych.

Nagrywanie w Full HD 1296p

Wideorejestrator nagrywa w wysokiej rozdzielczości 2304×1296 (16: 9) lub super szeroki rozdzielczości 2560×1080 (21:9). Oferuje doskonałe ujęcia nawet w niesprzyjających warunkach oświetleniowych. Niezależnie od tego, czy jest jasno, półmrok, noc czy zmierzch, nagrania będą zawsze wyraźne i ostre. Kamera TrueCam A7 pozwala na nagrywanie w wysokiej jakości takich szczegółów, jak rysy ludzkiej twarzy czy numery tablic rejestracyjnych pojazdów.

Moduł GPS

Moduł GPS stanowiący część zestawu podstawowego umożliwia uzupełnienie nagrania o dodatkowe informacje. Pozwala na nagranie trasy, którą możesz nastepnie wyświetlać na Google Maps w specjalnej aplikacji software. W ustawieniach kamery możesz wybrać również rejestr prędkości oraz czy chcesz wyświetlać prędkość bezpośrednio na nagraniu, czy jedynie w aplikacji software.

Detekcja radarów prędkości

Kamera samochodowa TrueCam A7 posiada funkcję ostrzegania przed radarami stacjonarnymi i odcinkowymi, jazdą na czerwonym świetle lub innych miejscach, w których trzeba zachować szczególną ostrożność. Nasza baza danych zawiera ponad 33 tys. miejsc z 36 krajów Europy oraz z Rosji. Dzięki instrukcjom głosowym kierowca jest ostrzegany przed niebezpieczeństwem lub gdy przekracza maksymalną dozwoloną predkość. Baza danych jest dokładna, aktualizacja darmowa. Głos wyjściowy można zastąpić komunikatami głosowymi w innym zabawnym wykonaniu.

Łatwy codzienny montaż

Przy codziennym korzystaniu z wideorejestratora niezmiernie ważny jest bezproblemowy montaż. Instalacja rejestratora jazdy TrueCam A7 w samochodzie zajmuje zaledwie parę sekund dzięki specjalnemu uchwytowi wraz z podłączonym zasilaniem, który umieszcza się w samochodzie na stałe. Kamerę jedynie wsuwa się w uchwyt i można wyruszać w trasę!

Nagrywanie w pętli

Nagrywanie w pętli jest jedną z funkcji kamery TrueCam A7, pozwalającą na filmowanie bez przerwy. Jeśli dojdzie do zapełnienia miejsca na karcie pamięci, wideorejestrator rozpocznie automatyczne przepisywanie najstarszych nagrań, zastępując je nowszymi plikami. Nie musisz dzięki temu przerywać nagrywania czy ręcznie wymazywać wideo, proces ten jest zautomatyzowany. Jeżeli posiadasz jakieś ważne filmy albo zdjęcia, możesz je łatwo zabezpieczyć, chroniąc przed przypadkowym usunięciem. Plik można zabezpieczyć już w trakcie nagrywania wideo.

G-sensor

G-sensor to czujnik, który rejestruje kierunek jazdy w trzech osiach przestrzennych. Dane te można przy pomocy aplikacji software wyświetlać i w ten sposób analizować jazdę. Dzięki czujnikowi czarna skrzynka rozpozna ewentualną kolizję, zabezpieczając aktualne nagranie przed przypadkowym usunięciem i zastąpieniem nowszymi plikami w trybie pętli czasowej. Sporządzany wykres pozwala na dokładne odczytanie, skąd przyszło uderzenie.

Zabezpieczanie wideo

Aby nie doszło do usunięcia ważnych plików w trybie nagrywania w pętli, możesz zabezpieczyć wszystkie swoje widea przy pomocy specjalnego przycisku kłódki. Możesz to zrobić w trakcie nagrywania lub podczas przeglądania galerii wideo. Nagrania są w ten sposób archiwizowane i chronione przed skasowaniem. Chcąc później usunąć te nagrania, wystarczy odbezpieczyć pożądane pliki i w standardowy sposób usunąć.

Wyświetlacz LCD z polskim menu

Wyraźny, 2,7-calowy wyświetlacz LCD ułatwi i uprzyjemni Ci obsługę kamery samochodowej TrueCam A7. Ekran zapewnia doskonałą jakość obrazu, niezależnie od tego, czy nagrywasz, czy jedynie odtwarzasz swoje widea. Menu kamery jest po polsku i posiada zrozumiałą strukturę, co ułatwia intuicyjne poruszanie się po nim.

Detekcja ruchu

Kamera samochodowa TrueCam pilnuje Twojego auta nawet wtedy, gdy jesteś poza nim. Gdy tylko czujnik zarejestruje ruch, wideorejestrator rozpoczyna wykonywać nagranie. W razie, gdyby ktokolwiek w Twój samochód uderzył lub w jakikolwiek inny sposób uszkodził auto, wszystko zostaje nagrane w najwyższej jakości obrazu. Policji wystarczy potem jedynie przekazać do rąk dowód szkody w postaci nagrania wideo. Widoczne na nim będą takie szczegóły, jak rysy twarzy sprawcy szkody czy numer rejestracyjny jego samochodu.

Wymienne filtry polaryzacyjne i UV (opcjonalnie)

Kamera samochodowa TrueCam A7 oferuje możliwość dokupienia specjalnych, wymiennych filtrów: polaryzacyjnego CPL i filtra UV. Filtry te chronią obiektyw i zapewniają jeszcze wyższą jakość obrazu. Filtr polaryzacyjny CPL likwiduje nieprzyjemne odbicia światła, odblaski oraz przeszkadzające w jeździe odbicia przedniej szyby. Filtr UV zwiększa nasycenie i intensywność kolorów, dzięki czemu obraz jest bardziej naturalny. Filtry nie są dostępne w zestawie podstawowym.

Nagrywanie w nocy

Nagrywanie w nocy, o zmroku lub w niekorzystnych warunkach oświetleniowych nie stanowi dla kamery samochodowej TrueCam A7 żadnego problemu! Znakomite układy optyczne zapewniają dobrą jasność i wyrazistość ujęć nocnych. Nic Cię już nie ogranicza i masz pewność, że nagrania nocne wykonane przez wideorejestrator TrueCam będą maksymalnie dobre!

Funkcja HDR

Funkcja HDR (high dynamic range) pozwala kamerze TrueCam A7 radzić sobie nawet w warunkach wysokiego kontrastu. Typowymi przykładami może być kontrast światło-cień lub kontrast świateł aut jadących na nocnej autostradzie w przeciwnym do nas kierunku. Dzięki funkcji HDR nagrywanie wysokiej jakości ujęć również w takich warunkach nie stanowi problemu.

Aplikacja software – wyświetlanie wideo, trasy na mapie, prędkości i przeciążeń. Wszystko w jednym miejscu.

Szybkie wyłączanie ekranu LCD

Jeżeli ekran Cię rozprasza lub oślepia, możesz go z łatwością wyłączyć przy pomocy jednego przycisku. Tak samo włączysz go z powrotem. Masz również możliwość ustawienia automatycznego wyłączenia – wyświetlacz przejdzie w tryb uśpienia po upłynięciu wybranego w opcjach odpowiedniego czasu.

Szybkie wyłączenie dźwięku

Kamera wyposażona jest w wysokiej klasy mikrofon. Gdy nieoczekiwanie zadzwoni Ci telefon, a nie będzie Ci zależeć na nagrywaniu dźwięku, możesz tę funkcję wyłączyć przy pomocy jednego przycisku. Naciskając na ten sam przycisk ponownie, funkcja będzie ponownie aktywowana.

Natychmiastowe zdjęcie

Kamera samochodowa TrueCam A7 zaopatrzona jest w specjalny przycisk do robienia zdjęć. Chcąc szybko wykonać zdjęcie w trakcie nagrywania, wystarczy, że naciśniesz jeden przycisk; nie musisz szukać tej opcji w ustawieniach. Wideorejestrator TrueCam A7 potrafi także wykonać fotografie z już nagranego wideo – dzięki zainstalowanemu oprogramowaniu i poprzez naciśnięcie jednego przycisku.

Regulacja jasności

Rejestrator jazdy TrueCam A7 oferuje wiele poziomów ekspozycji, dzięki czemu możesz dokładnie ustawić pożądaną wartość. Przed rozpoczęciem nagrywania możesz sprawdzić, czy wybrany stopień jasności odpowiada Twoim potrzebom.

Wyświetlanie imienia kierowcy

Funkcję tę docenisz zwłaszcza, gdy jesteś właścicielem pojazdu służbowego i z Twojego samochodu korzysta więcej kierowców. Do pamięci kamery można wprowadzić z łatwością imię kierowcy, który aktualnie korzysta z samochodu, aby nie doszło do pomyłki. Dzięki temu identyfikacja kierowców nie stanowi problemu. Po włączeniu funkcji imię danego kierowcy wyświetla się bezpośrednio na nagraniu.

Obrót obrazu o 180°

Do kamery samochodowej TrueCam A7 nie musisz się dostosowywać, ona się dostosuje do Ciebie! Umieść ją w samochodzie jak chcesz, tak aby Ci nie przeszkadzała – wideorejestrator jest w stanie bez problemu nagrywać również w pozycji do góry nogami. Wystarczy obrócić obraz o 180°, aby obraz, menu i wszelkie informacje na wyświetlaczu były zorientowane w sposób standardowy.

Podświetlenie LED

Kamera samochodowa TrueCam A7 posiada podświetlenie LED. Będzie ono przydatne w każdych złych warunkach oświetleniowych. Chcąc udokumentować wypadek samochodowy, który wydarzył się w nocy, w łatwy sposób zdejmiesz kamerę z uchwytu i z pomocą podświetlenia LED wykonasz potrzebną dokumentację wypadku. Bez względu na porę dnia czy warunki otoczenia.

Podświetlane klawisze

Również w nocy jest zapewniony maksymalny komfort użytkowania kamery, a to dzięki podświetlanym przyciskom. Są one dobrze widoczne w ciemnościach, dzięki czemu nie musisz szukać dodatkowego źródła światła w celu obsługi kamery. Funkcję można bezproblemowo dezaktywować w menu.

Opcjonalne wyświetlanie prędkości

Chcąc wykonywać naprawdę wiarygodne nagrania z szeregiem użytecznych informacji, możesz dokonać wyboru opcji wyświetlania aktualnej prędkości na nagraniu. Funkcję tę można w dowolnym momencie wyłączyć, a zapis prędkości zachować wyłącznie do swoich celów; będzie on widoczny w aplikacji oprogramowania.

Opcjonalne wyświetlanie położenia

Kamera samochodowa TrueCam A7 oferuje również możliwość wyświetlania położenia Twojego samochodu bezpośrednio na nagraniu. Umożliwia to moduł GPS. Funkcję można z łatwością dezaktywować, a zapis lokalizacji zachować wyłącznie dla własnych celów; będzie on widoczny w aplikacji oprogramowania.

Współpraca z Google Maps

Wideorejestrator TrueCam A7 oferuje przyjazną funkcję polegającą na współpracy modułu GPS z aplikacją Google Maps. Dzięki niej możesz zobrazować na wyświetlaczu przebieg swojej trasy. Jeżeli wykonujesz częste przejazdy autem na znaczną odległość, uzyskasz na podstawie nagrań dobre wyobrażenie o prędkości i długości poszczególnych odcinków podróży, co ułatwi Ci analizę tras. Funkcję tę docenią zwłaszcza zawodowi i sportowi kierowcy.

Aplikacja software

Nowoczesny rejestrator jazdy TrueCam A7 oferuje możliwość skorzystania z inteligentnej i praktycznej aplikacji oprogramowania. Dzięki niej możesz na jednym ekranie wyświetlać jednocześnie: nagrywane wideo, obraz trasy na mapach Google, wykres prędkości i rejestr zmian grawitacyjnych rejestrowanych przez czujnik G-sensor.

 

Kamera samochodowa TrueCam A7 to najwyższej klasy sprzęt przeznaczony dla zawodowych kierowców i koneserów.Zawartość zestawu

Co wchodzi w skład zestawu podstawowego?

Kamera TrueCam A7

W opakowaniu znajduje się profesjonalna kamera samochodowa TrueCam A7.

 • Moduł GPS z detekcją radarów prędkości

  Moduł GPS umożliwia rejestrowanie położenia samochodu i prędkości jazdy.Możesz wybrać, czy dane na nagraniu będą wyświetlane, czy też nie, zapisując się jedynie do dziennika GPS na karcie pamięci. Częścią modułu jest aplikacja Google Maps umożliwiająca śledzenie trasy. Moduł GPS jest naprawdę szybki i nie wymaga długiego oczekiwania na połączenie satelitarne.
  Moduł GPS posiada ponadto funkcję komunikatów głosowych, dzięki której zostaniesz głosowo przywitany przez TrueCam i uzyskasz potrzebne informacje dotyczące np. satelitarnego połączenia GPS. Funkcję komunikatów głosowych można w dowolnym czasie wyłączyć, zastępując je przykładowo komentarzami w zabawnym wykonaniu.

  Zobacz na przykładzie jak działa aplikacja GPS.
  

 • Mocowanie z przyssawką

  Mocowanie z przyssawką służy do instalowania kamery na szybie auta. Dzięki wielkiej mobilności tego uchwytu można umieścić kamerę samochodową TrueCam A7 w dowolnym miejscu w pojeździe lub przemieszczać ją wewnątrz auta stosownie do potrzeb. Mocowanie sprawdzi się zawsze wtedy, gdy nie chcemy wykorzystywać stałego mocowania samoprzylepnego 3M.
  Zastosowanie znajdzie w szczególności, gdy jednej kamery używamy w więcej niż jednym samochodzie albo też jedziemy pojazdem służbowym lub pożyczonym.
  

 • Uchwyt A7

  Używany wraz z mocowaniem 3M lub mocowaniem z przyssawką w celu przymocowania kamery do szyby auta.Po zamontowaniu w uchwyt wsuwa się kamerę TrueCam A7, podłącza zasilanie oraz moduł GPS. Dzięku temu kamerę można z łatwością zdjąć, gdy chcemy uchronić się przed ryzykiem ewentualnej kradzieży. Dodatkowo odpada konieczność skomplikowanego odłączania kabli itp.
  Codzienny montaż kamery trwa parę sekund i nie jest kłopotliwy. Nie ma nic gorszego niż każdorazowe rozkładanie statywów, przyłączanie kabli zasilających i ustalanie właściwych opcji ujęć. Z uchwytu A7 można kamerę bezproblemowo zdejmować, a nastepnie z powrotem w niego wsunąć.
  

 • Mocowanie 3M

  Kamera trzyma się na szybie niezależnie od warunków jazdy. Do mocowania łatwo przymontowuje się uchwyt A5, do którego podłączany jest kabel zasilający i moduł GPS. Po wejściu do samochodu wystarczy jedynie wsunąć kamerę w uchwyt i można ruszać w trasę!
  Chcąc skorzystać z kamery np. w innym samochodzie, możliwe jest użycie mocowania z przyssawką (w zestawie).
  Mocowanie 3M będzie pomocne zawsze, gdy chcemy na stałe przytwierdzić kamerę w samochodzie.
  
 • Kabel HDMI

  Kabel HDMI jest przeznaczony do podłączenia kamery do telewizora i umożliwia transfer nagrań wideo oraz zdjęć z wideorejestratora.

 • Kabel USB

  Kabel USB umożliwia podłączenie kamery samochodowej do komputera i transfer nagrań na niego. Kabel może służyć także do ładowania kamery z komputera.

 • Ładowarka samochodowa

  Ładowarka samochodowa umożliwia ładowanie kamery z gniazda zapalniczki. Kabel ładowarki mierzy 3 metry, dzięki czemu sięga jakiegokolwiek miejsca w samochodzie. Dzięki swojej długości kabel może być poprowadzony wewnątrz pojazdu tak, aby nie przeszkadzał, a także był łatwy do ukrycia w aucie.

 • Aplikacja software

  Dzięki aplikacji oprogramowania możesz przeglądać wszystkie ważniejsze dane dotyczące podróży, takie jak trasa, prędkość czy przeciążenia (pokazywane na wykresie).Aplikacja współpracuje z GoogleMaps.

 • Futerał ochronny

  Futerał ochronny pozwalający na schowanie kamery TrueCam i jej przenoszenie.

Koszyk  

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Koszyk Realizuj zamówienie

Promocje

Aktualnie brak promocji