W związku z najnowszą brukselską głupotą informujemy iż używamy cookies - jak wszystkie inne strony w internecie.Zasady ich używania są również takie jak gdzie indziej. 

close

TrueCam A4

TrueCam A4

Doskonały obraz w jeszcze lepszej cenieWięcej szczegółów


340,00 zł brutto

10 dostępnych

TrueCam A4

Doskonały obraz w jeszcze lepszej cenie

Kamera samochodowa TrueCam A4 jest idealna dla tych, którzy szukają wysokiej jakości sprzętu i nie chcą iść na kompromis. Wysokiej klasy układy optyczne, znakomita jakość nagrywania oraz wielka wygoda użytkowania czynią z tego modelu kamerę najwyższej klasy. Dostęp do wiekszości funkcji następuje za pośrednictwem jednego przycisku, a obsługa rejestratora jazdy jest intuicyjna, zapewniona przez przeglądowy wyświetlacz LCD z polskim menu. Wideorejestrator potrafi nagrywać w pętli, aby nigdy nie doszło do zapełnienia miejsca na karcie pamięci. Funkcja detekcji ruchu pozwala na rejestrację nagrania w przypadku, gdy ktoś uderzy w tył Twojego zaparkowanego samochodu, cofając własny. Za pomocą specjalnego uchwytu codzienna instalacja kamery samochodowej zajmuje jedynie parę sekund.

TrueCam A4

Obsługa kamery TrueCam A4 jest niekłopotliwa, przy pomocy jednego przycisku mamy dostęp do większości podstawowych funkcji.

Powiększ

TrueCam A4

Specjalny uchwyt pozwala na szybką i bezproblemową codzienną instalację kamery w samochodzie.

Powiększ

TrueCam A4

Kamerę można przymontować do szyby na stałe, używając mocowania samoprzylepnego 3M, lub na na chwilę przy pomocy mocowania z przyssawką.

Powiększ

TrueCam A4

Podświetlane klawisze i wyraźny 2,7-calowy ekran LCD z polskim menu. W razie potrzeby można go zawsze zdjąć.

Powiększ

Kamera samochodowa TrueCam A4 – wysoka jakość, przystępna cena i wygoda użytkowania.

Nagrywanie w Full HD 1080p

Kamera samochodowa TrueCam A4 nagrywa w rozdzielczości Full HD 1080p. Jakość nagrań wykonana przez wideorejestrator pozwala na rozpoznanie nawet najmniejszych szczegółów – sylwetki ludzkiej, twarzy lub numeru rejestracji. Niezależnie od tego, czy kręcisz w dzień, w nocy, w dobrych czy złych warunkach oświetleniowych. Rejestrator jazdy TrueCam A4 wykona zawsze wyraźne, wysokiej klasy ujęcia.

Szybka codzienna instalacja

W przypadku sprzętu używanego codziennie ważne jest, aby to użytkowanie nie było kłopotliwe i sprawiało Wam radość. W przypadku rejestratora jazdy TrueCam A4 specjalny uchwyt likwiduje konieczność każdorazowego skomplikowanego podłączania zasilania i ustawiania pozycji kamery. Kamerę z łatwością wkładasz w uchwyt i możesz wyruszać w trasę!

Pętla czasowa

Dzięki kamerze do auta TrueCam A4 nie ma obawy o to, że dojdzie do zapełnienia miejsca na karcie pamięci. Jeśli pamięć zostanie zapełniona, kamera samochodowa rozpocznie przepisywanie najstarszego nagrania. Zarówno nagrywany, jak i już nagrany plik można z łatwością zabezpieczyć przy pomocy specjalnego przycisku, chroniąc go w ten sposób przed zmazaniem przez nowsze pliki.

G-sensor

G-sensor (czujnik przeciążeń, czujnik grawitacyjny) rejestruje kierunek jazdy na wykresie w trzech osiach przestrzennych, a w razie wypadku rejestruje uderzenie i automatycznie zabezpiecza nagranie przed niechcianym zastąpieniem przez pliki w pętli czasowej. Czułość funkcji można łatwo ustawić w menu.

Zabezpieczanie wideo

Chcąc zachować aktualne nagranie do późniejszego użytku, wystarczy przy pomocy specjalnego przycisku zabezpieczyć plik przed nadpisaniem. Przycisk można nacisnąć zawsze w trakcie nagrywania wideo, ale także przy przeglądaniu galerii. Nagranie czy zdjęcie można także kiedykolwiek odbezpieczyć i zmazać ręcznie.

Wyświetlacz LCD z polskim menu

2,7-calowy wyświetlacz LCD pozwala na bezproblemową kontrolę powstającego nagrania, odtworzenie już nagranego pliku lub ustawienie opcji rejestratora. Użytkowanie kamery nie nastręcza problemów, a z jej obsługą poradzi sobie absolutnie każdy dzięki przejrzystemu, łatwo zrozumiałemu menu w języku polskim.

Detekcja ruchu

Kamera samochodowa TrueCam rozpocznie nagrywanie w momencie, gdy włączy się czujnik ruchu. Funkcję detekcji ruchu docenisz zwłaszcza, gdy ktoś przy cofaniu auta uderzy w Twój zaparkowany samochód lub uszkodzi go w inny sposób. Dzięki kamerze będziesz miał dowód w postaci nagrania sprawcy lub rejestracji jego samochodu.

Tryb nocny

Rejestrator jazdy TrueCam A4 posiada wysokiej klasy układy optyczne o doskonałej jasności. Dzięki temu kamera do auta będzie w stanie wykonać najwyższej klasy ujęcia również w nocy. Nagrywanie lub robienie zdjęć w złych warunkach oświetleniowych nie jest dla kamery TrueCam żadnym problemem!

Funkcja WDR

Funkcja WDR pozwala lepiej kamerze samochodowej Truecam nagrywać obraz przy wysokim współczynniku kontrastu. Dzięki niej wideorejestrator jazdy lepiej radzi sobie w sytuacjach nierównomiernego oświetlenia obrazu. Przykładami może być kontrast światło-cień lub kontrast świateł aut jadących na nocnej autostradzie w przeciwnym do nas kierunku.

Detekcja radarów prędkości (opcjonalnie)

Do kamery TrueCam A4 można dokupić detektor radarów prędkości ostrzegający przed radarami stacjonarnymi i odcinkowymi, jazdą na czerwonym świetle lub innych miejscach, w których trzeba zachować szczególną ostrożność. Nasza baza danych zawiera ponad 33 tys. miejsc z 36 krajów Europy oraz z Rosji. Dzięki instrukcjom głosowym kierowca jest ostrzegany przed niebezpieczeństwem lub gdy przekracza maksymalną dozwoloną predkość. Baza danych jest dokładna, aktualizacja darmowa. Głos wyjściowy można zastąpić komunikatami głosowymi w innym nietypowym wykonaniu.

Wygodna i bezproblemowa obsługa – radość codziennego użytkowania.

Szybkie wyłączanie ekranu LCD

Gdyby wyświetlacz LCD kamery samochodowej TrueCam przeszkadzał lub za bardzo oślepiał, możesz go z łatwością wyłączyć przy pomocy jednego przycisku – bez konieczności przeglądania opcji ustawień w menu. Wideorejestrator umożliwia także ustawienie automatycznego przełączania ekranu LCD w tryb uśpienia po wybraniu w opcjach odpowiedniego czasu.

Szybkie wyłączanie dźwięku

Chcąc nie nagrywać dźwięku, wystarczy wyłączyć go naciśnięciem jednego specjalnego przycisku. Docenisz tę funkcję zwłaszcza, gdy telefonujesz, albo z jakichś innych powodów nie chcesz, by był nagrywany.

Natychmiastowe zdjęcie

Kamera samochodowa TrueCam A4 jako jedna z niewielu umożliwia robienie zdjęć bezpośrednio przy nagrywaniu. Nie ma potrzeby wyłączać filmowania lub wprowadzać jakiekolwiek zmiany ustawień w menu. Wideorejestrator pozwala również – przy pomocy jednego przycisku – na zrobienie zdjęć z już wykonanych nagrań.

Regulacja jasności

Wideorejestrator pozwala na ręczne ustawienie poziomu ekspozycji, tzw. EV. Zmiany dokonasz w menu stosownie do swoich potrzeb. Po wybraniu danego poziomu ekspozycji skontrolujesz od razu na ekranie LCD, czy dana wartość Ci odpowiada. Kamera samochodowa oczywiście oferuje też wybór ekspozycji automatycznej.

Wyświetlanie imienia kierowcy

W kamerze samochodowej można dodać w ustawieniach imię kierowcy, które wyświetli się na nagraniu wideo. Funkcja ta jest pomocna zwłaszcza w przypadku, gdy z jednego pojazdu korzysta więcej kierujących. Identyfikacja konkretnego kierowcy dzięki tej funkcji nie nastręcza trudności.

Obrót obrazu o 180°

Rejestrator jazdy TrueCam możesz umieścić w samochodzie, jak Ci dyktuje fantazja, nawet do góry nogami. Wtedy w ustawieniach dokonasz po prostu wyboru opcji obrotu obrazu o 180°, tak aby wideo było właściwie zorientowane. Poza samym obrazem obróci się również menu, tak aby obsługa kamery nie była kłopotliwa.

Podświetlane przyciski

Aby wideorejestrator można było bez problemu obsługiwać również w ciemności, oferuje on podświetlane klawisze. Przyciski nie oślepiają, a pełnią swoją funkcję. W razie potrzeby podświecenie można bez problemu wyłączyć.

Detekcja radarów prędkości (opcjonalnie)

W przypadku kamery TrueCam A4 istnieje możliwość dokupienia modułu GPS z detekcją radarów prędkości. Dzięki niej rejestrator jazdy będzie Cię ostrzegał przed miejscami niebezpiecznymi, w których warto zachować szczególną ostrożność, zlokalizowanymi w 36 krajach Europy i okolic.

Kamera samochodowa TrueCam A4 – wysokiej klasy optyka, liczne funkcje i bezproblemowa obsługa.

Zawartość zestawu

Co wchodzi w skład zestawu podstawowego?

Kamera TrueCam A4

W opakowaniu znajduje się profesjonalna kamera samochodowa TrueCam A4.

 • Uchwyt A4

  Używany wraz z mocowaniem 3M lub mocowaniem z przyssawką w celu przymocowania kamery do szyby auta. Po zamontowaniu w uchwyt wsuwa się kamerę TrueCam A4, podłącza zasilanie oraz moduł GPS. Dzięku temu kamerę można z łatwością zdjąć, gdy chcemy uchronić się przed ryzykiem ewentualnej kradzieży. Dodatkowo odpada konieczność skomplikowanego odłączania kabli itp.
  Codzienny montaż kamery trwa parę sekund i nie jest kłopotliwy. Nie ma nic gorszego niż każdorazowe rozkładanie statywów, przyłączanie kabli zasilających i ustalanie właściwych opcji ujęć. Z uchwytu A4 można kamerę bezproblemowo zdejmować, a nastepnie z powrotem w niego wsunąć.
  
 • Mocowanie 3M

  Samoprzylepne mocowanie 3M jest zaopatrzone w lepką powierzchnię przytwierdzającą kamerę samochodową na stałe do szyby auta, doskonale do niej przylegając.Kamera trzyma się na szybie niezależnie od warunków jazdy. Do mocowania łatwo przymontowuje się uchwyt A5, do którego podłączany jest kabel zasilający i moduł GPS. Po wejściu do samochodu wystarczy jedynie wsunąć kamerę w uchwyt i można ruszać w trasę!
  Chcąc skorzystać z kamery np. w innym samochodzie, możliwe jest użycie mocowania z przyssawką (w zestawie).
  Mocowanie 3M będzie pomocne zawsze, gdy chcemy na stałe przytwierdzić kamerę w samochodzie.
  

  Mocowanie z przyssawką

  Mocowanie z przyssawką służy do instalowania kamery na szybie auta.Łatwo je kiedykolwiek zdjąć i z powrotem przymocować.
  Dzięki wielkiej mobilności tego uchwytu można umieścić kamerę samochodową TrueCam A4 w dowolnym miejscu w pojeździe lub przemieszczać ją wewnątrz auta stosownie do potrzeb. Mocowanie sprawdzi się zawsze wtedy, gdy nie chcemy wykorzystywać stałego mocowania samoprzylepnego 3M.
  Zastosowanie znajdzie w szczególności, gdy jednej kamery używamy w więcej niż jednym samochodzie albo też jedziemy pojazdem służbowym lub pożyczonym.
  
 • Kabel USB

  Kabel USB umożliwia podłączenie kamery samochodowej do komputera i transfer nagrań na niego. Kabel może służyć także do ładowania kamery z komputera.

 • Ładowarka samochodowa

  Ładowarka samochodowa umożliwia ładowanie kamery z gniazda zapalniczki. Kabel ładowarki mierzy 3 metry, dzięki czemu sięga jakiegokolwiek miejsca w samochodzie. Dzięki swojej długości kabel może być poprowadzony wewnątrz pojazdu tak, aby nie przeszkadzał, a także był łatwy do ukrycia w aucie.

 • Futerał ochronny

  Futerał ochronny pozwalający na schowanie kamery TrueCam i jej przenoszenie.

Koszyk  

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Koszyk Realizuj zamówienie

Promocje

Aktualnie brak promocji